misja
wstecz

Szanowni Państwo,

Dziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie architektury wnętrz

i projektowania graficznego zaowocowało pomysłem, aby stworzyć firmę, produkującą rzeczy piękne, eleganckie, świetnej jakości - luksusowe, a jednocześnie zdrowe zarówno dla użytkownika jak

i środowiska.


Tak powstała marka Sensenia
i jej pierwsza kolekcja pościeli
oraz pledów z czystego lnu.

 

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywną pościel ze
100 procentowego lnu. Jest to len specjalnie zmiękczany - delikatny, miękki i miły w dotyku. Pościel jest przez nas unikalnie zaprojektowana
w stylu nowoczesnego, miejskiego designu. Jest elegancka i luksusowa, wykonana z dbałością o najdrobniejszy szczegół, ręcznie szyta!

 

Kolorystyka obu prezentowanych kolekcji jest dobrana tak, aby można było zestawiać ze sobą elementy w różnych kolorach tworząc piękne, unikatowe kompozycje. Pościel Sensenia jest wspaniałym uzupełnieniem zarówno dla nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz.

 

W naszej ofercie znajdują się również pledy wykonane z czystego lnu. Funkcjonalne i piękne są estetycznym dopełnieniem obu kolekcji pościeli Sensenia. 

 

Produkty Sensenii uszyte są z najczystszego lnu i spełniają wszystkie walory jakie posiada ta wyjątkowa tkanina: mają działanie antybakteryjne, nie elektryzują się, są przewiewne, antyalergiczne, wykazują wysoką absorpcję wilgoci, są w pełni biodegradowalne a włókna nie zawierają metali ciężkich. Ponadto len jest niezwykle odporny na upływ czasu - starzeje się jak dobre wino.

 

Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa nasza oferta.

Z poważaniem,

 

Maria Witecka, właścicielka pracowni architektonicznej Grupa Projektowa, autorka projektów wielokrotnie prezentowanych

na łamach czasopism branżowych i albumów wnętrzarskich.

 

Magdalena Jonas-Poławska,  grafik, dyrektor artystyczny wydawnictwa Warsaw Voice, laureatka prestiżowych nagród

za projektowanie graficzne, współtworzy studio graficzne Artrepublica.